nr 530 4534
Tallrikar
2 st, Kina, 1700-tal, diameter: 23 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
| Utrop: |
100 kr |
| Såld: |
150 kr |
måndag 16 juni 2008 kl 16:28:11
| Tid |
Kund |
Bud |
13/6 19:59:39
100 kr
15/6 15:15:47